Concello de Narón
Galego
Entrada a Naronmail
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Deportes Cultura
Deportes Cultura
Policía Local de Narón dameuntoke
Policía local Mocidade
Concellería de Igualdade Biblioteca de Narón
Igualdade Biblioteca de Narón
Turismo de Narón Do berce á rúa
Turismo Do berce á rúa
Outras webs Narón, Cidade Fidalga
Outras Webs Narón, Cidade Fidalga
Info Institucional
 
PlenoXunta de Goberno LocalOutros órganos colexiadosVolver a Organización Municipal
Junta de Portavoces
PresidentaAlcaldesa
Dª Marián Ferreiro Díaz 
D. Guillermo Sánchez FojoTEGA
D. Marcos López BaladoPP
Dª Teresa Sabio RodríguezBNG
Dª Catalina María García BlancoPSOE
D. André Abeledo FernándezGrupo Mixto
Secretario 
D. Alfonso de Prado Fernández-CanteliSecretario General del Ayuntamiento

Comisión Informativa de Obras, Urbanismo y Servicios
Presidente de la comisión 
D. Manuel Antonio Ramos RodríguezTEGA
D. José Ibán Santalla BorreirosTEGA
D. Juan Pablo Mauriz RomeroTEGA
D. María del Mar Gómez CasalTEGA
D. Patricia Aneiros FreirePP
D. Laura Pena FernándezPP
D. Octavio Alejandro Dopico PérezPSdeG-PSOE
D. José María Gómez FandiñoBNG
D. Alfonso Casal PitaGrupo Mixto (Eliximos Narón Electores)
Se faculta la asistencia con voz y sin voto de
D. André Abeledo Fernández
Grupo Mixto (Esquerda Unida)
Comisión Informativa de Desarrollo de la Actividad Social e Igualdad
Presidenta de la comisión 
D. Guillermo Sánchez FojoPSdeG-PSOE
D. Marian Ferreiro DíazTEGA
D. Román Romero FrancoTEGA
D. María de la Merced Taibo ReyTEGA
D. Laura Pena FernándezPP
D. Patricia Aneiros FreirePP
Dª. Catalina Mª García BlancoTEGA
D. Teresa Jesús Sabio RodríguezBNG
D. André Abeledo FernándezGrupo Mixto (Esquerda Unida)
Se faculta la asistencia con voz y sin voto de
D. Alfonso Casal Pita
Grupo Mixto (Eliximos Narón Electores)
Comisión Informativa de Contratación, Personal y Especial de Cuentas
Presidente de la comisión 
D. José María Gómez FandiñoBNG
D. Natalia Hermida RicoTEGA
D. Maria del Mar Gómez CasalTEGA
D. Román Romero FrancoTEGA
D. María de la Merced Taibo ReyTEGA
D. Hipólito Fariñas SobrinoPP
D. Marcos López BaladoPP
D. Octavio Alejandro Dopico PérezPSdeG-PSOE
D. Alfonso Casal PitaGrupo Mixto (Eliximos Narón Electores)
Se faculta la asistencia con voz y sin voto de
D. André Abeledo Fernández
Grupo Mixto (Esquerda Unida)
Comisión Especial De Seguimento da revisión do PXOM de Narón
Presidenta de la comisión 
Dª. Marian Ferreiro DíazTEGA
D. Manuel Antonio Ramos RodríguezTEGA
D. Marcos López BaladoPP
D. Octavio Alejandro Dopico PérezPSdeG-PSOE
D. José María Gómez FandiñoBNG
D. Alfonso Casal PitaGrupo Mixto (Eliximos Narón Electores)
Se faculta la asistencia con voz y sin voto de
D. André Abeledo Fernández
Grupo Mixto (Esquerda Unida)

Volver

<<< 2018 >>>

LMMJVSD
1
2
3
5
6
7
8
9
10
12
13
14
17
19
20
21
23
24
26
27
28
29
30
 
Eventos do Concello
   
 
Concello de Narón - Aviso legal